Concurso de Traslados
  Mesa Sectorial
  Xuntas de Persoal
  Profesorado Interino
  Oposicións
  Destinos Provisionais
  STEG Opina
  Lingua galega
  Escola laica
  FP
  Universidade
  Recursos/Publicacións
  Convocatorias anuais
  Reseñas DOG
  Retribucións
  Xubilacións
  Formación STEG
  Permutas
  Bolsas de Traballo
  Educación Exterior
  Avisos
  Informes educativos/webs
  Educación no Rural
  Eleccións sindicais
 Lexislación
Publicacións
Necesita el Flash Player y activar Javascript.
Colaboracións STEG
Necesita el Flash Player y activar Javascript.
  PERMUTAS   
PERMUTAS PROPOSTAS
Lingua e Literatura Galegas
  • Datos persoais: Manuela Castro López -636564271- manuelacastro@edu.xunta.es
  • Destino: IES Lauro Olmo - O Barco de Valdeorras (Ourense)
  • Permutaría por: Calquera localidade a menos de 1 h de Rábade (Lugo)
  • Datos persoais: Sandra Souto González - 620551422-sandrasouto@hotmail.es
  • Destino: IES Val do Tea - Ponteareas (Pontevedra)
  • Permutaría por: Calquera IES a 50 minutos de Santiago.
  • Datos persoais: Pilar Ponte Patiño - 653119622 -pilarponte@edu.xunta.es
  • Destino: IES As Barxas - Moaña (Pontevedra)
  • Permutaría por: Calquera centro próximo a Ribeira ou á Coruña. Teño 8 horas (4 segundos) de afín de música. Estou en expectativa e a permuta sería só para o curso 2010-2011.
  • Datos persoais: María do Mar Hermida Pico - 654219100 - marderoupar@gmail.com
  • Destino: IES Monte da Vila - O Grobe (Pontevedra)
  • Permutaría por: centro da Coruña cidade e a unha hora aproximadamente de distancia.
  • Datos persoais: Susana Guerra Rubal - 655521780 - sgrubal@edu.xunta.es
  • Destino: IESGregorio Fernández - Sarria (Lugo)
  • Permutaría por: Lugo e arredores ata 50 kilómetros
  • Datos persoais: Consuelo - 669880369 - cgarcia.pardo@edu.xunta.es
  • Destino:IES Ramón Caamaño - Muxía ( A Coruña)
  • Permutaría por: Coruña e arredores ata 50 minutos
     
  • Datos persoais:Martínez Garda, María José- 626420595 - garda@edu.xunta.es
  • Destino: IES de Vilalonga - Sanxenxo ( Pontevedra)
  • Permutaría por: Calquera centro provincia Coruña
  • Datos persoais:Carmen Vivero González- 630992471-carmenvivero@edu.xunta.es
  • Destino: IES Perdouro- Burela ( Lugo)
  • Permutaría por: Lugo e arredores (70-80kms) e a 50-60 km de Melide
  • Datos persoais: Iria Collazo lópez- 630364999 - iriacollazo@edu.xunta.es
  • Destino:CPI Virxe do Remedios - Ourense Ourense)
  • Permutaría por: Calquera centro a menos de unha hora do morrazo
  • Datos persoais: Consuelo García-Pardo Sagarna - 669880369 -
  • Destino: IES As Telleiras - Narón (A Coruña)
  • Permutaría por: Zona Coruña ata 1 h. de traxecto.
  • Datos persoais: Dina Río Abelenda - 696807672 / 981703573 -
  • Destino:CP Laureano Prieto - A Gudiña (Ourense)
  • Permutaría por: Calquera centro da provincia de A Coruña
  • Datos persoais: Pilar Ponte - 653119622 - pilar_ponte@yahoo.es
  • Destino:IES Monte Carrasco - Cangas (A Coruña)
  • Permutaría por: Proximidades de Ribeira
  • Datos persoais: Almudena Falcón - 659898178 - almudenaff@edu.xunta.es
  • Destino:IES Cabo Ortegal - Cariño (A Coruña)
  • Permutaría por: Lugo e arredores (máximo a 1h. de Lugo cidade)
  • Datos persoais: Mar Carballo Feijoo - 646802330
  • Destino:IES San Paio -Tui (Pontevedra)
  • Permutaría por: IES próximos a Pontevedra
  • Datos persoais: Mª Cruz Domínguez Pérez - 667503572 - agustin@gramol.com
  • Destino: IES 1º de Marzo -Baiona (Pontevedra)
  • Permutaría por: Nigran - Pontevedra
 

prodesin.com E-mail de Contacto | Aviso Legal